Wizyta Duszpasterska

Harmonogram Wizyty Duszpasterskiej

Wizyta Duszpasterska w naszej parafii odbywa się po raz pierwszy ,

dlatego bardzo proszę, aby Rodziny, które życzą sobie przyjąć Księdza Proboszcza,

o wysłanie na wskazany numer telefonu wiadomości SMS, która powinna zawierać:

--------------------------------------------------------------------

SMS: Imię i Nazwisko, Ulica, Numer bloku, Numer klatki, Numer mieszkania

np: Jan Kowalski, ul.Potokowa, Blok 160, Klatka 1 / 26

--------------------------------------------------------------------

Informację proszę o wysłanie do najbliższej niedzieli, tj. do 08.01.2023

--------------------------------------------------------------------

Numer telefonu: Ks. Proboszcz Paweł Samborski  Telefon: 693 990 728

--------------------------------------------------------------------

Wizyta Duszpasterska trwa od godziny 16:00 do 20:30.

--------------------------------------------------------------------

HARMONOGRAM

Zakładamy, ze Wizyta Duszpasterska przebiegnie zgodnie z poniższym harmonogramem,

w przypadku jakichkolwiek zmian prosimy o wyrozumiałość.

--------------------------------------------------------------------

  1. 02.01.2023 - Poniedziałek - ul. Słoneczny Stok : Od Państwa Maźnicki do Kościoła
  2. 03.01.2023 - Wtorek - ul. Słoneczny Stok : Od Państwa Surowiec do Państwa Sikora
  3. 04.01.2023 - Środa - ul. Słoneczny Stok : Od Państwa Zinek do Państwa Mikoś
  4. 05.01.2023 - Czwartek - ul. Słoneczny Stok : Od Pani Maria Dziedzic do Państwa Iwiński
  5. 07.01.2023 - Sobota - ul. Pańska

--------------------------------------------------------------------

  1. 09.01.2023 Poniedziałek – ul. Błogosławionej Karoliny  : Blok  27 Klatka: 1, 2,3
  2. 10.01.2023 Wtorek – ul. Błogosławionej Karoliny : Blok  27 Klatka: pozostałe z dnia 09.01.2023
  3. 11.01.2023 Środa - ul. Błogosławionej Karoliny  : Blok  25
  4. 12.01.2023 Czwartek – ul. Dynowska : Blok 17
  5. 13.01.2023 Piątek – ul. Dynowska : Blok 19
  6. 14.01.2023 Sobota– ul. Potokowa 140, ul. Potokowa: Blok 116 Klatka: A,B,C,D, ul. Potokowa: Blok 118 Klatka: A,B,C,D,    ul. Potokowa: Blok 120 Klatka: A,B,C,D,E,F

--------------------------------------------------------------------

  1. 16.01.2023 Poniedziałek – ul. Dynowska: Blok 7,5
  2. 17.01.2023  Wtorek- ul. Dynowska: Blok 3,  Wołyńska: Blok 5
  3. 18.01.2023 Środa- ul. Wołyńska: Blok 6, 7
  4. 19.01.2023 Czwartek - ul. Wołyńska: Blok 16, 18
  5. 20.01.2023 Piątek - ul. Wołyńska: Blok 8, 10
  6. 21.01.2023 Sobota -ul. Czudecka: Blok 1, 2, 3, 4, 6

--------------------------------------------------------------------

  1. 30.01.2023  Poniedziałek - ul. Czudecka: Blok 8,10
  2. 31.01.2023  Wtorek - ul. Czudecka: Blok 12, 14

--------------------------------------------------------------------